Nyheter

Spillere og støtteapparat

Keepere:
Ole Eskil Simonsen
Hugo Edlund

Backer:
Cato Ødegård
Peter Dysthe
Simen Tørud
Erlend Grande
Magnus Smedby
Simen Hulleberg
Ivan Sijan
Tomas Behula

Løpere:
Daniel Arnost
Simen H. Johannessen
Sindre Kjølvang
Petter Eriksson
Daniel Karlsen Stensrud
Jan Robin F. Lereng
Eirik Engelien
Henrik Svellet
Tobias Ihrfors
August Jonsson
Eivind Eiken Andresen
Bjørn Amble

Trener:
Tor Erik Nilsen

Lagleder:
Hans Svellet

Materialforvaltere:
Finn T. Simenstad
Arild Mathisen
Morten Tørud

Video:
Jørn Stabel

Terminliste

Kvalifisering til 1. divisjon 2017/18

Dato         Tid       Hjemmelag    Bortelag        Bane
11.03.17 1500 Gjøvik Moss Tønsberg Ishall  1-0
12.03.17 1400 Tønsberg Gjøvik Tønsberg Ishall 4-2  

 

1. divisjon 2016/17 

Dato Tid Hjemmelag    Bortelag Bane
21.09.16 1900 Grüner Gjøvik Grunerhallen 5-0
24.09.16 1600 Gjøvik Grüner Fjellhallen 0-8
28.09.16 1930 Moss Hockey  Gjøvik Ishall i Moss 3-4 OT
01.10.16 1600 Gjøvik Moss Hockey Fjellhallen 6-3
05.10.16 1900 Furuset Gjøvik Furuset Forum 6-1
08.10.16 1600 Gjøvik Furuset Fjellhallen 3-2
12.10.16 1900 Gjøvik Ringerike Fjellhallen 3-5
15.10.16 1600 Ringerike Gjøvik Sjongshallen 5-1
19.10.16 1900 Hasle-Løren Gjøvik Lørenhallen 10-3
22.10.16 1600 Gjøvik Hasle-Løren Fjellhallen 4-5 SO
29.10.16 1500 Nidaros Gjøvik Leangen Ishall 5-1
30.10.16 1600 Nidaros Gjøvik Leangen Ishall 7-2
12.11.16 1400 Gjøvik Narvik Fjellhallen 2-3 OT
13.11.16 1200 Gjøvik Narvik Fjellhallen 0-3
19.11.16 1600 Bergen  Gjøvik Bergenshallen 2-1
20.11.16 1630 Bergen  Gjøvik Bergenshallen 9-3
23.11.16 1930 Comet   Gjøvik Halden Ishall 4-2
26.11.16    1600    Gjøvik Comet    Fjellhallen 1-4
30.11.16 1900 Gjøvik Grüner Fjellhallen 2-3 OT
03.12.16 1600 Grüner Gjøvik Grunerhallen 4-3 OT
07.12.16 1900 Gjøvik Moss Hockey  Fjellhallen 2-1
10.12.16 1600 Moss Hockey  Gjøvik Ishall i Moss 4-2
04.01.17 1900 Gjøvik Furuset Fjellhallen 1-5
07.01.17 1600 Furuset Gjøvik Furuset Forum 6-1
11.01.17 1900 Ringerike Gjøvik Sjongshallen 5-3
14.01.17 1700 Gjøvik Ringerike Fjellhallen 1-4
18.01.17 1900 Gjøvik Hasle-Løren  Fjellhallen 1-8
21.01.17 1600 Hasle-Løren  Gjøvik Løren hallen 5-3
28.01.17 1500 Gjøvik Nidaros Fjellhallen 3-4
29.01.17 1430 Gjøvik Nidaros Fjellhallen 2-3
04.02.17 1600 Narvik Gjøvik Nordkraft Arena 4-2
05.02.17 1400 Narvik Gjøvik Nordkraft Arena 2-0
18.02.17 1600 Gjøvik Bergen  Fjellhallen 3-6
19.02.17 1315 Gjøvik Bergen  Fjellhallen 3-4
22.02.17 1900 Gjøvik Comet   Fjellhallen 2-8
25.02.17 1600 Comet Gjøvik Halden Ishall 5-3