top of page
Kopi av Kopi av Slutt insta (Facebook-innlegg (Liggende)) (1640 x 3000 px).png
  • Admin

XXL med på laget

Oppdatert: 12. mai 2021

Gjøvik Hockey er svært fornøyd med å ha inngått en treårsavtale med XXL Gjøvik og Bauer.

Sportskjeden som etablerte seg på Gjøvik for få år siden har nå inngått et samarbeid med klubben. Dette samarbeidet vil sørge for at tilgangen på hockeyutstyr blir bedre på Gjøvik, samt bidra til klubbens videre satsing.


- Vi er stolte over å ha inngått en samarbeidsavtale med XXL og Bauer som våre offisielle utstyrsleverandører for de tre neste sesongene. Dette er et bra steg for hockeyen i byen og regionen. XXL vil satse på et større sortiment som gjør det enklere for rekrutteringen og forhåpentligvis kan bidra til at sporten vokser på grasrotnivå, sier Patrik Bäärnhielm i Gjøvik Hockey.


XXL er også fornøyd med avtalen, noe Sindre Lunde bekrefter.


- Vi fra XXL sin side er veldig glade for det kommende samarbeidet med Gjøvik Hockey. Sammen med Bauer ser vi frem i mot å ta i mot klubbens medlemmer i vår butikk og bidra til at de er klare for nye mål på hockeybanen, sier Lunde.


Klubbens medlemmer får informasjon og medlemstilbud tilsendt direkte.

Comments


bottom of page