top of page
Kopi av Kopi av Slutt insta (Facebook-innlegg (Liggende)) (1640 x 3000 px).png
  • Admin

Stilling ledig - daglig leder

Oppdatert: 12. nov. 2019

Gjøvik Hockey spiller i 2019/20-sesongen i 1. divisjon. Klubben ble stiftet i august 1990 og går nå inn i sitt jubileumsår. Gjøvik Hockey består av i overkant 200 aktive medlemmer og har lag i nesten alle aldersgrupper, samt et B-lag og en populær hockeyskole.

Klubben har pr i dag 2 ansatte i administrasjonen, daglig leder, samt en markedsansvarlig/hovedtrener. Klubben har en fremtidig målsetning om å spille seg opp i Get-ligaen, men det er en forutsetning at dette skjer under god økonomisk kontroll og at veksten i bredde-lagene fortsetter.

Nåværende daglig leder har valgt å tre av og søke nye utfordringer. Vi søker derfor etter en ny fremoverlent daglig leder som kan lede og administrere Gjøvik Hockey inn i fremtiden, i godt samarbeid med styret og klubbens medlemmer

Arbeidsoppgaver

- Daglig drift og ledelse av klubben både operasjonelt og administrativt

- Salgs-/markedsrelaterte oppgaver

- Intern kommunikasjon i klubben mot lagledere, trenere og styret

- Økonomi/budsjett/resultat ansvar

- Opprettholde og ivareta klubbens forpliktelser mot kretser, kommune og forbund

- Arrangere markedsaktiviteter


Kvalifikasjoner og personlige egenskaper

- Fremoverlent og utadrettet

- Gode sosiale-antenner og kommunikative evner

- Resultatorientert og god økonomisk forståelse

- Omgjengelig, humørfylt med et stort nettverk

- Kreativ - flink til å se nye løsninger

- Effektiv, med en stor egendrive

- Fleksibel


Minimum utdannelsesnivå

Det er en fordel med høyskoleutdannelse


Språkkunnskaper

Norsk muntlig og skriftlig, samt muntlig og skriftlig engelsk


Vi tilbyr

Lønn og betingelser etter avtale. Fulltidsstilling.


Kontaktperson Tore Kongstein (JobZone)

Mobil 957 09 399


Søknadsfrist 9. desember 2019.


コメント


bottom of page