Velkommen til årets første istrening
- Gjøvik Hockey
- 31. juli
- 1 min lesing
Endelig er ventetiden over!

Etter en lang og varm sommer er det endelig duket for en ny sesong i fjellet. Mandag 4. august kl. 16:30 går våre mammuter på is for første gang denne sesongen.
Vi presenterer en ny spiller
Under årets første istrening presenterer vi en av de siste brikkene i årets tropp. I tillegg får du møte både rutinerte og nye spillere som tester isen i fjellet for første gang etter exiten i sluttspillet sesongen 2024/25.
Kaffe, merch og hockeyprat
Vi spanderer kaffe og holder Mammutshopen åpen under årets første istrening. Mammutshopen er fylt opp med splitter nye Gjøvik Hockey-effekter. I tillegg har vi noen få drakter fra 2024/25 sesongen til salgs.
Ny sesong – nye ambisjoner
Etter fjorårets solide innsats har klubben høye forventninger til sesongen 2025/26. Med flere spennende spillere og et ungt, sultent lag, håper vi å ta nye steg i jakten på EHL-spill.
Neste mulighet til å se laget i aksjon blir under treningskampene som starter i midten av august. Nærmere informasjon om billetter til disse kommer.
Treningskamper
15. august Lillehammer - Eidsiva Arena 18:30
22 – 24 august NCAB-CUP i Fjellhallen
22.august Nidaros - Fjellhallen 19:00
24.august Ringerike - Fjellhallen 15:00
03.september Manglerud Star - Manglerudhallen 19:00
06.september Manglerud Star - Fjellhallen 15:00
11. september Ringerike - Schjongshallen 19:00
17.september Kongsvinger - Kongshallen 19:00










Kommentarer